Esenkent Bosch Kombi Servisi

Esenkent Bosch Kombi Servisi Kombi Bakımı

Oyunuzu verin
[Toplam: 27 Ortalama: 5]

Bosch kombi arızalı çalışıyor veya hiç çalışmıyorsa sevisi arayınız. Esenkent Bosch Kombi Servisi Kombi Bakımı hizmetlerinizi senelerdir bölge sorunsuz şekilde sağlamaktayız. Ufak büyük demeden tüm kombi sorun ve arızalarda bizlere ulaşabilirsiniz. Bosch kombi servisi çağrı merkezi numaraları 0212 408 11 15 0532 736 48 79 ‘ dur. olup dilediğiniz her an servise ulaşıp kayıt açabilirsiniz.

Tüm kombi servisi sitemiz üzerinden randevulu bir şekilde servis talebi açabileceğiniz gibi acil konularda durumunuzu ileterek hemen servis alabilirsiniz. Esenkent semtinde haftanın 7 günü servisimiz bulunmaktadır. Bundan dolayı ekibimizden beklemeden en hızlı servisi alırsınız.

Esenkent Bosch Kombi Servisi

Bosch serisi eski veya yeni tüm kombi modellerinde tamir onarım ve bakım servisimiz vardır. Servis hizmeti verdiğimiz Bosch kombi modellerinin bazıları Yoğuşmalı Condens 2200i W, Condens 2300i W, Condens 7000i W, Condens 2500 W, Condens 2000 W yeni nesil modelleridir. Bunlarda dışında önceki yıllarda satışa sunulmuş olan tüm kombi modelleri içinde servis sağlıyoruz.

Esenkent Bosch Kombi servisi ile iletişim kurmadan önce mutlaka kobinize elektrik ve gaz gelip gelmediğiniz kontrol ediniz. Eğer bunlarda herşey normalse servis merkezini arayınız. Servisi aradığımızda yaşadığınız sorunu kombide ekranındaki hata numarası ile bildiriniz . Çünkü sizlere yönlendireceğimiz kombi ekibinin daha donanımlı olarak gelmesini için gereklidir. Ayrıca sizlere hızlı ulaşım için adresininizi çağrı merkezi personelimize lütfen hatasız ve çıklayıcı şekilde bildiriniz.

Esenkent Bosch Kombi Tamircisi

Esenkent Bosch Kombi Tamircisi

Kombi tamiricisi hizmet alırken seçici olunuz. Kombiler yüksek fiyatları cihazlar olup bundan dolayı her kombi tamircisine cihazlarınızı teslim etmeyin. Kombi modeli her ne olursa olsun kombi sahiplerinin en istemediği durum aynı yerden sık sık arızalanmasıdır. Bunun nedeni sizlere yetersiz işçilik hizmeti verilmiş olmasıdır. Sık sık arıza yapan kombi genelde bir önceki servis hizmeti veren firmanın yetersiz işçiliğidir. Sizin kombinizde benzer sorunu yaşamaması için özellikle kombi teknik firması seçimine dikkat ediniz.

Tüm kombi servisi Bosch markalı kombilerde yüksek işçilik garantisi ile hizmet verir. Kombiniz eski model veya yeni nesil olsun Bosch kombilerin tümünde hatasız ve sorunsuz işlem yaparız. Bosch kombinizden daha iyi performans almak veya kombinin yüksek randımanlı çalışması için teknik servis seçimini aceleye getirmeyin.

Esenkent Bosch Kombi Bakımı

Esenkent semtimizde tüm bosch kombi modelleri için bakım hizmetide sağlıyoruz. Kış gelmeden kombinizin bakımını bizlere ulaşarak en uygun fiyatlarla yaptırın.

Kombinizin bakımını kesinlikle aksatmayınız. Sık arıza yaşamamak ve sürekli servis çağırmamak için bakımlarını her yıl yaptırın. Soğuk aylarda arızalarla uğraşmamak için bakım çok önemlidir. Kombi bakımının bir çok avantajı ve faydası vardır. Sizlere aşağıdaki özellikle dikkat etmeniz gerekenleri listeledik.

Kombi Bakımının Avantajları Nelerdir?

Kombiler daimi aralıksız çalışan cihazlar olduğu için temizliği ve bakımı gerekir. Bakımsız kombiler  sürekli aynı yerde veya farklı noktalardan kombiler arıza verirler. Düzenli kombi bakımı yaptırmanın bir çok artısı vardır. Bu artılar nelerdir şimdi bakalım.

 • Periyodik bakıma giren kombi uzun ömürlü bir kullanım sağlar.
 • Düzenli kombi bakımı yaptırmanız halinde olabilecek arızalardan korumuş olursunuz.
 • Zamanında yapılan kombi bakımı düşük fiyatlı faturalar demektir.
 • Düzenli bakımı yapılan kombi yüksek performanslı bir şekilde çalışır ve ısıtır.

Ayrıca kombi bakımı ile birlikte petek temizliği de düzenli olarak yapılmalıdır.

Bosch Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

 • İlk olarak çalışan kombinin ısıttığı su ve petek ısınıyor mu ona bakılır.
 • Cihazınız su sızdırıyor mu kontrol edilir ve tamiri sağlanır
 • Kombinin içi açılarak tozlanma varsa temizlenir.
 • Cihaz bakımına brülör işlemi ile devam edilir.
 • Elektrik aksamı kontrol edilerek kombiye gelen elektrikte sıkıntı olup olmadığına bakılır.
 • Kombinin bacaya ait fanı kontrol edilmesi gerekir. .
 • Genleşme tankı kontrol edilmesi gerekir.
 • Bar basıncı ayarlanır.
 • Kalorifer dönüş hatları kontrol edilmesi gerekir. Sonrasında kombi bakım işlemi sona erer.

Kombi bakımı nedir yanıtını arayanlar için detayları sıraladık. Herkes kombi bakımı yapamaz. Bu nedenle yetersiz kişilere işlem yaptırmayın.

Esenkent Bosch Yetkili Servis

Yeni satın alınan kombilerin açılış işlemi, ilk kurulumu ve ilk montajı yetkili bosch kombi servisi tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle yeni kombiler ilk yapmanız gereken yetkili servis numaralarından randevu almanızdır.

Esenkent Bosch kombi servisi için firmamız özel teknik servis desteği vermektedir. Bütün Bosch kombi modelleri için özel servis taleplerinizde bizleri arayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir