çobançeşme arçelik kombi servisi

Çobançeşme Arçelik Kombi Servisi

Oyunuzu verin
[Toplam: 26 Ortalama: 5]

Arçelik kombi cihazınızdaki arıza ve bakım işlerini en hızlı şekilde yapıyoruz. Çobançeşme Arçelik kombi servisi aracımız gün boyunca semtinizde bulunmakta ve en hızlı şekilde servis sağlamaktadır. Kombi cihazlarınızda yaşadığınız her türlü arıza da bizleri arayabilir ve servis alabilirsiniz. Arçelik kombi servisi çağrı merkezi numaraları 0212 408 11 15 0532 736 48 79 ‘dur.  mesai saatleri içerisinde ulaşabilir ve servis kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Gün içinde hemen servis gelebileceği gibi dilerseniz randevulu bir şekilde servis kaydı oluşturabilirsiniz. Çobançeşme ve civarında sürekli mobil servis ekibimiz bulunmaktadır. Bundan dolayı beklemeden en hızlı servisi alırsınız.

Çobançeşme Arçelik Servis

Arçelik markalı tüm kombi cihaz serilerinde servis veriyoruz. Servis sağladığımız Arçelik kombi modellerinin bazıları Armor 24, Active Power 30 Premix, Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi, Active Power 24 Premix, Endor 24 Premix, Premix Yoğuşmalı Kombi, CS PP 25 Premix, DGK YP 25 20600 ve diğer tüm Arçelik markalı kombilerdir.

Arçelik servisi aradığınızda kombiden aldığınız hatayı anlayabildiğiniz kadar aktarmanız önemlidir. Çünkü adresinize gelecek kombi ekibimizin daha donanımlı olarak servise gelmesini sağlar. Ayrıca sizlere hızlı ulaşım için adresininizi çağrı merkezi personelimize lütfen hatasız ve çıklayıcı şekilde bildiriniz.

Çobançeşme Arçelik Kombi Tamircisi

Kombi tamiricisi seçimleri cihazlarınız için önemlidir. Bundan dolayı her kombi tamircisine cihazlarınızı teslim etmeyiniz. Kombi servis işlemlerinde insanların en sık karşılaştığı sorunlardan biri arızanın nüksetmesidir. Çünkü sizlere yetersiz işçilik hizmeti verilmiştir. Sık sık arızlanan kombilerin genelde nedeni işçilik hataları olarak açıklanmaktadır. Sizin kombinizde benzer sorunu yaşamaması için özellikle kombi teknik firması seçimine dikkat ediniz.

Tüm kombi servisi Arçelik markalı tüm kombilerde yüksek işçilik kalitesinde hizmet verir. Eski tip kombi modelleri ve yeni nesil tüm Arçelik kombilerde hatasız ve sorunsuz işlem yaparız. Kombilerden daha iyi performans almak veya kombinin randımanlı çalışması için teknik servis seçimini aceleye getirmeyin.

Çobançeşme Arçelik Kombi Bakımı

Kombi bakımı ile alakalı detaylı bilgiyi lütfen dikkatlice okuyunuz. Kombi bakımı her yıl tekrarlanması gereken bir bakım işlemidir. Kombilerin daha verimli ve daha randımanlı çalışması için aksatılmaması gerekir. Bundan dolayı sonbahar mevsiminde kış ayları gelmeden kombi bakımı yaptırmak gereklidir. Kombi bakımının bir çok avantajı ve faydası vardır. Sizlere aşağıdaki özellikle dikkat etmeniz gerekenleri listeledik.

Kombi Bakımının Avantajları Nelerdir?

Kombiler sürekli çalışan cihazlar olduğu için belli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Temizlenmeyen bakımı düzenli yapılmayan kombiler arıza verirler. Düzenli kombi bakımı yaptırmanın bir çok artısı vardır. Bu artılar nelerdir şimdi bakalım.

 • Periyodik bakıma giren kombi uzun ömürlü bir kullanım sağlar.
 • Düzenli kombi bakımı yaptırmanız halinde olabilecek arızalardan korumuş olursunuz.
 • Zamanında yapılan kombi bakımı düşük fiyatlı faturalar demektir.
 • Düzenli bakımı yapılan kombi yüksek performanslı bir şekilde çalışır ve ısıtır.

Ayrıca kombi bakımı ile birlikte petek temizliği de düzenli olarak yapılmalıdır.

Arçelik Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

 • İlk olarak çalışan kombinin ısıttığı su ve petek ısınıyor mu ona bakılır.
 • Cihazınız su sızdırıyor mu kontrol edilir ve tamiri sağlanır
 • Kombinin içi açılarak tozlanma varsa temizlenir.
 • Cihaz bakımına brülör işlemi ile devam edilir.
 • Elektrik aksamı kontrol edilerek kombiye gelen elektrikte sıkıntı olup olmadığına bakılır.
 • Kombinin bacaya ait fanı kontrol edilmesi gerekir. .
 • Genleşme tankı kontrol edilmesi gerekir.
 • Bar basıncı ayarlanır.
 • Kalorifer dönüş hatları kontrol edilmesi gerekir. Sonrasında kombi bakım işlemi sona erer.

Kombi bakımı nedir sorusuna detaylı şekilde cevap vermeye çalıştık. Kombi sistemi gereği hassas bir cihazdır. Çalışma prensibi her yeni nesil cihazda değişkenlik gösterir. Hata ekranında uyarı şayet yoksa müdahale yapmadan servis ulaşınız. Arçelik kombi servisi ekipleri hızlı ve güvenilir bir ekiptir. Arıza veren yahut yedek parça işlemi olan kombilerinize itina ile teknik yardım sağlar. Uzman ekipleri ile aynı zamanda yıllık kombi bakımı da yapıyor.

Kombiniz arıza verdiği takdirde güvenle arayarak randevu alabilirsiniz. Teknik servis personelimizden telefonda bilgi alabilirsiniz ve verilen yardım ile kombiyi çözebilirsiniz. Kaliteli, güvenli ve tecrübeli personelleri ile Arçelik kombi servisi kombi bakımı ve arıza onarımını itina ile yapıyor.

Çobançeşme Arçelik Yetkili Servis

Kombilerin ilk kurumları Arçelik yetkili servisi tarafından yapılması gerekir. Firmamız bölgede özel kombi servisi hizmetleri vermektedir. Kombinin yeni açılışı, kurulumu ve sıfır kombi teslimatı firmamız tarafından yapılmamaktadır. Çobançeşme Arçelik Yetkili servisi için genel çağrı merkezi üzerinden talep oluşturmanız gerekir.

Çobançeşme Arçelik kombi servisi özel hizmeti için bizi her zaman arayabilirsiniz. Garanti süresi dolmuş kombi cihazlarınız için her zaman kayıt oluşturabilir ve gün içinde servis alabilirsiniz.

2 Yorum

 • Nergis sozer

  Çobançeşme Arçelik kombi servisi ne çok teşekkürler kombimin kart tamiri yapıldı.

 • Candar tezcan

  Çobançeşme kombi servisi kombi bakım servisi için minnettarım.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir