Kurfalı Bosch Kombi Servisi

Kurfalı Bosch Kombi Servisi Kombi Bakımı

Oyunuzu verin
[Toplam: 21 Ortalama: 5]

Bosch kombi cihazınızda arıza alıyor ve kombi çalışmıyorsa servisi arayın. Kurfalı Bosch Kombi Servisi Kombi Bakımı için şimdi servis kaydı yapın ve hemen teknik destek kapınıza gelsin. Bosch kombi servisi çağrı merkezi müşteri hizmetleri numaraları 0216 232 35 63 0532 736 48 79 ‘dur.   olup istediğiniz saat ve gün için randevu oluşturabilirsiniz.

Kartal Kurfalı semtinde her gün kombi tamir servisi, bakım hizmeti, parça değişimi ve yer değiştirme hizmetlerimiz vardır. Bosch kombi cihazlarınızla ilgili her sorunda bize ulaşın.

Kurfalı Bosch Kombi Servisi

Kurfalı bosch kombi bakım onarım servisimizde yeni veya eski tüm modellerde servis hizmeti alırsınız. Servis hizmeti verdiğimiz Bosch kombi modellerinin bazıları Yoğuşmalı Condens 2200i W, Condens 2300i W, Condens 7000i W, Condens 2500 W, Condens 2000 W yeni nesil modelleridir. Bu modellerle birlikte çok daha önceki senlerde alıp kullandığınız modeller içinde servisimiz bulunmaktadır.

Kurfalı Bosch Kombi servisi numaralarından servis kaydı oluşturmada önce bir kaç kontrol yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Öncelikle kobinize elektrik ve gaz gelip gelmediğini mutlaka kontrol ediniz. Gaz ve elektrik sorunu yok ve cihaza bunlar ulaştığı halde arıza yaşanıyorsa servisimizi arayınız.

Kombinizin dijital ekranında muhtemelen kombide arızanın kaynağı olan hata kodu belirecektir. Sizlere daha kısa sürede hizmet verebilmemiz ve adresinize doğru teknik ekibi göndermemiz için lütfen hata kodunu not alıp bize iletiniz.

Kurfalı Bosch Kombi Tamircisi

Kurfalı Bosch Kombi Tamircisi

Kombi tamiricisi çevrenizde bulunabilir ve hizmet alabilirsiniz. Ancak cihazınızı doğru kişilere emanet etmenizi öneririz. Kombi tamir işlerinde yapılan bir çok yanlış işçilikten dolayı kombiler daha sık arızalanmaktadır. Sürekli kombi tamircisi çağırmak yerine hizmetinden emin olabileceğiniz firma düzeyinde hizmet verebilen yerleri tercih ediniz.

Tüm kombi servisi web sitemiz üzerinden alacağınız teknik destek hizmetlerinin tümü işçilik garantilidir. Firma olarak amacımızla sizlere kusursuz bir servis işçiliği sağlayıp kombilerinizin uzun süreli hatasız faydalanmanızdır.

Kurfalı Bosch Kombi Bakımı

Bosch kombi modelleride diğer her kombi gibi bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kombi üreticileri ve uzmanları kesinlikle kombilere her yıl periyodik olarak bakım yapılmasını tavsiye etmektedir. Kullandığınız kombi cihazınız ister yeni olsun yada çok eski, yıllardır kullanmış olduğunuz bir kombi olsun mutlaka bakım yaptırırız.

Kombi bakımları eksiksiz yapılması halinde verimi artar ve düşük enerji tüketir. Sadece bunlarla da kalmaz kombinizin ömrünü uzatır. Bakımsız kombiler ile sürekli farklı noktalardan arıza çıkarır. Özellikle düşük performans gösterir ve yüksek ayarda dahi ısınma zorlaşır.

Kurfalı Bosch Kombi Bakımı

Kombi Bakımının Avantajları Nelerdir?

Kombiler yaz kış yoğun çalışan sistemlerdir. Sadece ısınma amacı için değil sıcak su kullanımı içinde aralısız çalışır. Bu nedenle hem daha sağlıklı bir kullanım hemde yüksek fatura bedelleri ödememek için bakım gereklidir. Düzenli kombi bakımı yaptırmanın faydaları fazladır. Bu faydalardan bazıları şunlardır.

 • Periyodik bakıma giren kombi uzun ömürlü bir kullanım sağlar.
 • Düzenli kombi bakımı yaptırmanız halinde olabilecek arızalardan korumuş olursunuz.
 • Zamanında yapılan kombi bakımı düşük fiyatlı faturalar demektir.
 • Düzenli bakımı yapılan kombi yüksek performanslı bir şekilde çalışır ve ısıtır.

Bunlar dışında kombi bakımı ile birlikte petek temizliği de düzenli olarak yapılmalıdır.

Bosch Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

 • İlk olarak çalışan kombinin ısıttığı su ve petek ısınıyor mu ona bakılır.
 • Cihazınız su sızdırıyor mu kontrol edilir ve tamiri sağlanır
 • Kombinin içi açılarak tozlanma varsa temizlenir.
 • Cihaz bakımına brülör işlemi ile devam edilir.
 • Elektrik aksamı kontrol edilerek kombiye gelen elektrikte sıkıntı olup olmadığına bakılır.
 • Kombinin bacaya ait fanı kontrol edilmesi gerekir. .
 • Genleşme tankı kontrol edilmesi gerekir.
 • Bar basıncı ayarlanır.
 • Kalorifer dönüş hatları kontrol edilmesi gerekir. Sonrasında kombi bakım işlemi sona erer.

Kombi bakımı nedir yanıtını arayanlar için detayları sıraladık. Herkes kombi bakımı yapamaz. Bu nedenle yetersiz kişilere işlem yaptırmayın.

Kurfalı Bosch Yetkili Servis

Kurfalı Bosch Yetkili Servis

Bosch kombilerin yeni satın alınan modellerinde açılış işlemi, ilk kurulumu ve ilk montajı yetkili Bosch kombi servisi tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle özel servisler yerine bosch yetkili servisi müşteri hizmetlerine ulaşmalı ve randevu almalısınız.

Kurfalı Bosch kombi servisi için firmamız özel teknik servis desteği vermektedir. Bütün Bosch kombi modelleri için özel servis taleplerinizde Kurfalı semtinden bizleri arayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir