Nişantaşı Baymak Kombi Servisi

Nişantaşı Baymak Kombi Servisi

Oyunuzu verin
[Toplam: 32 Ortalama: 4.9]

Dairenizde, ofis ve iş yerinizde kombi arızanız varsa servis kaydı oluşturun. Nişantaşı Baymak kombi servisi için  numarası 0212 408 11 15 0532 736 48 79 ‘dur.  çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasından 7/24 ulaşabilirsiniz. Servis firmamız eski yada yeni tip tüm kombi modellerinde tamir onarım hizmeti, bakım ve yedek parça değişim hizmeti sağlamaktadır.

Kombi cihazlarında hiç ulumadık anlarda sorun ve arızalar yaşanabilmektedir. Kimi arızalar yerinde yapılacak tamir işlemi ile giderilirken kimi sorunlarda kombilerin servis merkezine alınması ve işlem yapılması gereklidir. Tüm kombi servisi bünyesinde ortalama en zorlu kombi tamir işlemleri 2 gün sürmektedir. Basit işlem ve arızlarda aynı gün teslim edilmektedir.

Nişantaşı Baymak Servis

Günümüzde ısınma ve sıcak su kullanımı için kombi doğalgaz kullanımı daha çok tercih edilmiştir. Hayatı oldukça kolaylaştıran doğal gaz sistemi ile kombi satışları artmıştır. Sadece bir küçük tuş ile ısınma ve sıcak su sistemini aktif hale getirecek derece de ciddi bir kolaylıktır. Hali hazır da tercih meselesi olması muhtemeldir. Yalnız bu kadar özelliği ve kolaylığı bulunan bir şeyin belirle bakım zamanları ve süreleri vardır.

Nişantaşı Baymak Kombi Bakım Servisi

Nişantaşı Baymak Kombi Bakım Servisi

Kombinin yıl da en az bir kez yıllık bakımını yaptırmak gerekir. Baymak kombi servisi dilediğiniz zaman herhangi bir arıza yada rutin kontrol gibi durumlar da baymak kombi yetkili servisi arayarak randevu alabilirsiniz. Baymak kombi servisi yıllık kombi bakımı hizmeti vermektedir. Ayrıca olası bir arıza durumunda da arayabilirsiniz. Uzman ekipler tarafınıza yönlendirilecektir. Kombinizin garanti süresi dolmamışsa servis ücretsiz hizmet verecektir. Yalnız garanti kapsamı dışında gelişen bir durum olduğu takdirde yahut garanti süresi aşılmış ise servis ücreti kullanıcı tarafından tahsil edilecektir.

Kombi bakımı mutlaka yaz mevsiminde yapılmalıdır. Kış mevsiminde kombi çalışırken bakım yaptırılmaz. Kombi kullanıcıların kışın bir sürprizle karşılaşmaması için yazın mutlaka kombi bakımı yapılmalıdır. Doğal gaz kombilerin yıllık olarak periyodik bakımının yapılması kombi için uzun ömür demektir.

Randevulu Baymak Kombi Servis

Tüm kombi servisi müşterilerine iki şekilde servis sağlamaktadır. Birincisi sizin müsait olduğunuz gün ve saatlerde randevu alınarak verilen servis hizmetleri ikincisi ise acil kombi servis talebi olup hemen verilen servis hizmetidir.

Nişantaşı Baymak kombi servisi için genelde bir çok cihaz sahibi randevulu olarak servis kaydı oluşturmaktadır. Firmamız iş çıkışlarınıza uygun akşam saatlerinde de adrese gelip arıza tespit yapmaktadır. Basit ve hemen çözümlenecek bir servis işlemi ise yerinde onarım ve tamir işlemi yapacaktır. Ciddi düzeydeki kombi arızası varsa kombi servis bünyesine taşınacaktır.

Baymak Kombi Hata Kodları Nelerdir?

Kombi servis firmasını aramadan önce kombinizdeki hatanın ne anlama geldiğini sizlerde görebilirsiniz. Kombi digital ekranındaki hata kodunun karşılığını ve yapmanız gerekeni aşağıda bulabilirsiniz. Arıza ve hata kodları ile ilgili tüm bilmek istediklerinizi bizleri arayarak sorabilir ve öğrenebilirsiniz.

 • E01 Gaz beslemesi blokaj hatası (cihazı resetelemek gerekiyor)
 • E02 Emniyet sensor arızası (3 sn basılı tutup cihazı resetleyiniz )
 • E03 Baca termostat arızası  (destek birimini arayınız)
 • E04 Geçici alev kaybı  (servis destek birimini arayınız)
 • E05 Isıtma devresi arızası (servis destek birimini arayınız )
 • E06 kullanım suyu NTC arızası (servis gerekli )
 • E10 düşük su basıncı (1,5 -2 arası olması gerekli)
 • E25 Min. Sıcaklık uyarısı  ( servis destek birimini arayınız)
 • E35 Alev oluşumu arızası (2 sn. basılı tutun resetleyin )
 • E80 Devresel kontrol sistemi arızası (servis destek birimini arayınız)
 • E97 Yanlış enerji beslemesi frekansı (frekans değeri kontrolü )
 • E98 Ana kontrol panosu elektriksel  arıza (destek birimini arayınız)

Nişantaşı Baymak Kombi Yetkili Servisi

Kombinizde oluşan herhangi bir arıza esnasında baymak kombi yetkili servisi arayabilirsiniz. Baymak kombi servisinde arıza onarımı, teknik servis, tamir bakım hizmeti verilmektedir. Alanında yetiştirilmiş uzman ve kaliteli personelleri ile kombi işlemlerinizi 7 / 24 yaptırabilirsiniz. Kombi yedek parçaları 1 yıl süre ile garanti kapsamı alanında olduğu için ne zaman isterseniz yedek parça işlemlerinizi ücretsiz teknik servise yaptırabilirsiniz. Uzman ekip öncelikle arızayı tamir eder. Daha sonra gerekli işlemler sırası ile yapılır.

Kombi servisi kombiye dair oluşan tüm teknik arıza sıkıntıları teknik elemanı ile çözmektedir. Baymak kombi marka kombiniz var ise teknik servisi arayarak randevu alabilir ve arıza onarımı sorunlarınızı çözebilirsiniz. Nişantaşı Baymak kombi servisi siz müşterilerine karşı anlayışlı ve özverilidir. Güvenle tercih edebilirsiniz.

2 Yorum

 • Nişantaşı Baymak Kombi Servisinde Kalite - Teknoloji Pusulası

  […] Bu yüzden kombilerde verimsiz emek verme durumu fark edildiğinde bakım hizmeti almak gerekiyor. Nişantaşı baymak kombi servisi benzer biçimde firmalar kombilerin bakım, onarım, arıza yok etme ve parça değişimi benzer […]

 • sezgin karasu

  baymak kombim bozuldu firmayı aradım tam zamanında geldiler teşekkür edeyiyorum kendilerine

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir