ayvansaray demirdöküm kombi servisi

Ayvansaray Demirdöküm Kombi Servisi

Oyunuzu verin
[Toplam: 28 Ortalama: 4.9]

Ayvansaray demirdöküm kombi servisi numarası 0212 408 11 15 0532 736 48 79 ‘dur. hizmetleri için bir telefon kadar yakınınızdayız. Kombi bakım onarım hizmetlerini üstün performans sergileyerek gelen arıza taleblerine aynı gün ulaşım sağlıyoruz. Demirdöküm kombi servisi ayvansaray servisi hizmetlerinde kullanılan malzemeler orjinaldir. Aynı zamanda yapılan tüm işçilik hizmetleri 1 yıl garanti kapsamındadır.

Ayvansaray Mahallesinde Hizmet Veren Demirdöküm Marka Hangi Hizmetleri Sağlıyor ?

. Bakım Onarım

. Montaj Demontaj

. Anakart Tamiri

. Gaz Filexsi Değişimi

Kombi Arızalarına etken olan en önemli etken elektriksel problemlerden kaynaklanır. Elektrik akımının yüksek gelmesi ile kombinin içerisinde bulunan anakart yanarak kombinin çalışmasını engellemektedir. Bu durumda demirdöküm kombi servisimiz ile iletişim kurarak onarım hizmetini talep edebilirsiniz.

Ayvansarayda Demirdöküm Hizmetleri Hangi Günlerde Çalışmaktadır?

Haftanın her günü 7 gün 24 saat hizmet veren ilk ve tek kombi servisi olarak arıza ve montaj konusunda oldukça deneyimli teknikerlerden oluşmaktadır. Kombi teknik servis birimlerimizin kombi arızalarında size en iyi hizmeti sunması için eğitim ve seminerler düzenleyerek bilimsel konularda uzmanlarımız ile araştırmalar yapmaktayız.

Bilimsel ve akılcı çözümlerin oluşturduğu servis ağımız sayesinde kombi bakımlarında üstün teknoloji kullanmaktayız. Buhar ve özel solüsyon ile kombi ve baca temizliğini ayvansaray demirdöküm servisi olarak uyguluyoruz. Hafa içi ve hafta sonu tüm günler 7 24 servis yaygın servis ağımız ile hizmetinizdeyiz.

Ayvansaray Demirdöküm Kombi Petek Temizleme

Kış aylarında ısınmayan peteklerin bakımını robot ve kimyasal ile gerçekleştiren şirketimiz yüksel faturalarında gelmesine engel olan tortu bileşenlerini de sistemden arındırmaktadır. Ayvansaray demirdöküm petek temizleme işlemleri 2 yıl garantili olarak yapılmaktadır. Bu nedenle Periyodik olarak yapılması gereken bu işlemleri için bizler sizlere kombi petek temizliği işlemelerinde en kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Ayvansaray mahallesinde kombi tamiri ve kombi bakım onarım hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir