Kombi arıza ve teknik sorunlarında cihaz değiştirilmesi gerekmeden kombi tamiri yaptırın. Kombi cihazları dayanıklı ve uzun kullanım ömürleri vardır. Bazen basit tipte arızlar yaşatır bazen de üstesinde zor gelinecek arızalar karşınıza çıkarır.

Bir çok kombi markası kullanıcısı vardır. Kombilerin çalışma prensibleri birbirine benzer olsa da markalarına göre teknik farklılık gösterir. Bu nedenle kombi tamiri yapılacaksa ilgili markada uzmanlaşmış kişilerin işlem yapması gerekir.

Tüm kombi servisi firmamız yeni nesil cihazlar ve eski model tüm serilerde tamir onarım hizmeti vermektedir. Kombide tamir, onarım, parça değişim, bakım işlerinin tümünü tecrübeli teknik personelimiz ile en uygun fiyatlara yaparız. Tamir dışında parça değişimi ve kombi bakım hizmeti de veririz.

Kombi Tamir hizmetleri almadan önce teknik firmasının kombi markasındaki yeterliliğini öğrenin.

Kombi Tamircisi

Kombi Tamircisi

Kombi arızalandığı zaman bir çok olumsuzluk yaşanır. Sadece ısınmak için değil sıcak su ve duş gibi ihtiyaçlardan da mahrum kalırsınız. Bu sebeple kombi sorunlarında hemen en yakındaki kombi tamircisi aranır. Tüm kombi servisi olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçe ve semtlerinde sizlere hemen ulaşıyoruz.

Kombi marka ve modelinize göre en yüksek tecrübeye sahip kombi tamircisi personelimiz yönlendirilir. Kombi ısıtma sistemleri tamir merkezimize  0216 612 55 90 ve 0212 674 75 nolu hatlardan hemen ulaşın. Bir kaç dakikada vereceğiniz adrese kombicimizi yönlendirelim.

Kombi Arızası Nasıl Anlaşılır?

Kombi Arızası Nasıl Anlaşılır?

  • Gösterge dijital ekranlı kombilerde uyarı ekran belirir
  • Gaz açık olduğu halde kombi çalışmıyorsa
  • Odada gaz kokusu yoğun şekilde hissediliyorsa
  • Elektrik kesik olmadığı halde kombiye enerji gelmiyorsa

Kombi arızası olduğu anlaşılır. Kombi servisi aranmadan önce mutlaka gazın kombiye ulaşıp ulaşmadığını kontrol ediniz.

Kombi Tamiri Nasıl yapılır?

Kombinin markası her ne olursa olsun öncelikle hata tespiti yapılması gerekir. Kombi arızları kimi zaman tek bir noktada oluşur kimi zamanda birden fazla yerde arıza yaşanır. Arızanın kesin tespiti ile birlikte onarımı mümkün olan parçalar tamir edilir. Basit sorunlarda kombinin bulunduğu yerde işlem yapılırken uzun süreli işlemlerde arıza parça servis merkezine alınır ve tamir edildikten sonra teslimi ve montajı yapılır.

Kombide gürültülü çalışma varsa, ateşleme sorunu yaşatıyorsa, basıncı sürekli düşüyorsa hemen kombi tamiri yaptırmalısınız. Kombi çalıştığı halde petekler ısınmıyorsa yine tamir gerektiren işlem yapılır.

Kombi tamiri ne kadar tutar?

Hermetik kombiler, yoğuşmalı kombiler ve yaşanılan soruna göre fiyatlar farklılık gösterir. Kombi tamirinin ne kadar tutacağının net olarak sizlere söylenmesi için arızanın ne olduğunun bilinmesi gerekir. Bizlere telefonla ulaşıp arızayı bildiriniz. Şayet kombi arızasının ne olduğundan emin değilseniz teknik servisimizden yerinde tespit yapmasını isteyiniz.

Teknik kombi servisi firmamızdan sadece arızanın ne olduğunun anlaşılması için de hizmet alabilirsiniz. Bunun için sadece servis ücreti ödersiniz. Şayet arıza bulundukta sonra parçanın tamir ve onarımı içinde hizmet alırsanız tamir bedeli istenecektir. Kombilerde çok çeşitli parça ve arıza tipleri olduğu için mutlaka kombi analiz edilmelidir.

kombi tamiri nasıl yapılır

Kombi Tamiri Ne Kadar Sürer?

Ortalama sık yaşanan kombi arızalarında tamir süresi 30 dakikadır. Uzun süren kombi tamir işlemleride olduğu gibi servis merkezinde işlem gören kombi parça tamirlerinde süre daha da uzar. Sizlere konu hakkında daha detaylı bilgi vermemiz için mutlaka bizi telefonla arayıp sorununuzu aktarınız.

Tüm kombi servisine ulaşan taleplerde adresinize en yakında olan teknik ekibimiz görevlendirilir. Günlerce beklemenize gerek kalmadan hemen hizmet alırsınız. Yaşadığınız sorun her ne olursa olsun deneyimli teknik birimlerimizden en kaliteli kombi tamiri hizmetini alırsınız. Tamir işlemlerinde işçilik hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Aynı yerden sorun tekrar oluşması halinde tekrar ücret alınmaz.