Kaliteli ve Güvenilir , Yetkili kombi servisi, öncelikle arıza tespit ve fiyatlandırmayı yerinde yaparak, tamir ve bakım ücretini aktarmaktadır.

Yetkili kombi servisi olarak tüm kombi markalarının teknik servisini gerçekleştirmekteyiz. Başlıca Kombi Markaları; Arçelik, Bosch, Baymak, Vaillant, Demirdöküm ve E.C.A’dır.

Herhangibir Kombi markasını kullanıyorsanız ve kombinizde yüksek sesli bir ses belirdiyse, kombinizin elektronik kısmında bir arıza gerçekleşmiş veya kombinizin bakım ve iç takım temizliğinin yapılması gerektiğinin işareti olabilir. Hemen yetkili bir kombi servisine başvurmalısınız.

tumkombiservisi.com olarak tüm Türkiye‘de Kombi Servisi ve Bakımı hizmetini vermekteyiz. Bizleri arayarak veya Servis Talep formu oluşturarak ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri size en yakın zamanda dönüş yapacaktır.

Kombi’nizin bakımını her yıl düzenli olarak yaptırmak kombi sağlığı ve düzenli çalışması açısından önemlidir. Kombi bakımı alanında uzman kişiler tarafından yapılmalı ve garanti verilmelidir.

İlgili firma ile bir çok kez Kombi Bakımı ve Kombi tamiri gerçekleştirdik. Oldukça hızlı ve güvenilir. Tavsiye ederim. Fiyatları gayet makul ve her konu da çok şeffaf açıklamalar yaparak gerekli bilgilendirmeyi yapıyorlar. Kombi Bakımı ile alakalı her konuda başarılı bir teknik servis.
Ahmet K.
Esnaf