Esenyurt Petek Temizleme

Oyunuzu verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Esenyurt Petek Temizleme numarası 0212 408 11 15  , 0532 736 48 79 ‘dur. Esenyurt Fiyatları Petek Temizliği Nasıl Yapılır Petek Temizliği İşlemi Kombi Servisleri Tarafından Yapılmalıdır. Kombi Servisi Olarak
En İyi Ve İtinalı Bu İşlerin Okulunu Ve Eğitimini Alan Sertifikası Alan Kombi Ustaları Bu İşlerin Ehli Olarak Yapmaktadır.  Bu İşlemleri Kombi Ve Petek Temizliği Olarak Yapılmalıdır Kombinin İçinde Oluşan Bir Çok Etkenler Var Bunların Temizlenmesi İtinalı Ve Parça Oluşan Kombimizi İyi Bilen Kombi Servisleri Yapar.

Esenyurt Petek Temizleme Petek Temizleme Esnasında Mutlaka Peteklerin Açık Olması Lazım Petekler Kapalı Olursa Petek Temizleme İşlemi Olmaz Bu İşlemi Yapmadan Önce Peteklerin Açık Olduğuna Emin Olun İşleme Öyle Başlayalım Kombinizi Mutlaka Kapatın Petek Temizleme İşleminde Kombinin Altını Mutlaka Sökülmesi Gerekir Basınç Kombinize Zarar Verir Kombi Mutlaka Bozulur .

Esenyurt Petek Temizleme Peteklerin İyi Temizlik Olduğuna Nasıl Emin Olunur Petek Temizlik Sonrası Peteklerin Altı Ve Üstü Tam Eşit Yanmalıdır Petek Temizlik Sonrası Kombinin Bakımları Yapılır Kombinizin Ateşleme Odası Temizlenir Fan Motoru Mutlaka Temizlenmelidir Sadece Filtre Temizliği Diye Bir Şey Yoktur Kombinin İçinde Filtre Diye Parça Olmaz Bu Parça Kombinizin Altında Tesisat Borusunda Bulunur .

İstanbul Esenyurt Petek Temizliği Fiyatları Ne Kadardır?

Petek Temizliği , kombide mevcut arızanın durumuna göre değişmektedir. Arızaların bir kısmı yedek parça gerek duyulmadan tamir edilir. Fakat bazı durumlarda yedek parça ihtiyacı doğar ve uzun süreli bir çalışma gerektirir. Bu yüzden yedek parça temini ve daha fazla iş gücü gerektiren durumlarda maliyet de artar.

Petek Temizleme net bir cevap vermek için arızanın tespit edilmesi gerekir. Kullanılması düşünülen yedek parçanın kalitesi başta olmak üzere, kombinin ve teknik servisin konumu ve uygulanacak iş gücü de hesaba katılarak fiyat belirlenmelidir. 2022 2023 İstanbul Esenyurt Petek Temizliği ücretleri 500 lira ila 900 lira arasında değişiklik göstermektedir.

Daire Tipi Petek Adedi Petek Temizleme Fiyat Listesi 2023
Stüdyo Daire 1+1 3 Fiyat : 500  TL  ( Kombi Temizliği Ücretsiz )
Küçük Daire 2+1 4 – 5 Fiyat : 700 TL ( Kombi  Temizliği Ücretsiz )
Normal Daire  3+1 6- 7 Fiyat :  800 TL ( Kombi  Temizliği Ücretsiz )
Normal Daire 4+1 8 – 10 Fiyat : 1000 TL ( Kombi  Temizliği Ücretsiz )
Dublexs Daire 8- 12 Fiyat : 1100 TL ( Kombi Temizliği Ücretsiz )
Tripleks 3 Katlı  8- 15 Fiyat : 1200 TL ( Kombi Temizliği Ücretsiz )

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir