Esenyurt Petek Temizleme 2023 Güncel Fiyatlar

Oyunuzu verin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Esenyurt Petek Temizliği numarası 0212 408 11 15  , 0532 736 48 79 ‘dur.İstanbul’un hareketli bir semti olan Esenyurt, modern mimarisi ve yenilikçi bina tasarımlarıyla tanınıyor. Esenyurt’ta pek çok yapıda bulunabilecek bir özellik de petek yapıdır. Peteklerin Ömrü Nasıl Uzar Daha Az Yakıt Tasururufu Nasıl Yaparız Birbirine kenetlenen hücrelerin bu karmaşık desenleri, binaların inşasında hayati bir amaca hizmet ederek, artan güç ve stabilite sağlar. Ancak, bir binanın diğer bölümleri gibi, petek yapılar da uzun ömdürlü ve işlevsel olmaları iDin düzenli bakım ve temizlik gerektirir. Bu yazıda, Esenyurt’taki petek yapıları temizleme sürecini inceleyeceğiz, düzenli temizliğin önemini tartışacağız ve bu görevle ilgili zorlukları ve dikkate alınması gerekenleri inceleyeceğiz.

Esenyurt  Petek Temizleme  Nasıl Yapılır?

Esenyurt Petek Temizleme Petek temizliği çoğu binada çoğu zaman gözden kaçan çok önemli bir bakım işlemidir. Ancak İstanbul’un hareketli ilçesi Esenyurt’ta petek temizliği sayısız faydası nedeniyle büyük ilgi görmüştür. Bu makale, Esenyurt’ta petek temizleme işleminin ayrıntılı bir açıklamasını sağlamayı, bunun getirdiği faydaları vurgulamayı ve bu temel bakım uygulamasıyla ilgili zorlukları ve hususları tartışmayı amaçlamaktadır.Esenyurt’ta petek temizleme, sistematik ve kapsamlı bir petek yapıdan toz, kir ve diğer kirleticilerin uzaklaştırılmasını sağlayan işlem. İklimlendirme sistemlerinde yaygın olarak bulunan petek yapı, binalarda hava sirkülasyonu için birincil filtre görevi görür. Bu nedenle, bu peteklerin düzenli olarak temizlenmesi, sağlıklı bir iç ortamın korunması için hayati önem taşır.

2023 Yılı  Petek Temizliği Fiyatları  

2022 2023 İstanbul Esenyurt Petek Temizliği ücretleri 500 lira ila 900 lira arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız Daire Oda Sayısı Ve İŞ Yerleri Dubleks Dairelere Göre Fiyatlarımız Değişmektedir Dairelerde Petek Temizlemeleri Kombi Ve Petek Temizliği  500 TL Başlar

Daire Tipi Petek Adedi Petek Temizleme Fiyat Listesi 2023
Stüdyo Daire 1+1 3 Fiyat : 500  TL  ( Kombi Temizliği Ücretsiz )
Küçük Daire 2+1 4 – 5 Fiyat : 700 TL ( Kombi  Temizliği Ücretsiz )
Normal Daire  3+1 6- 7 Fiyat :  800 TL ( Kombi  Temizliği Ücretsiz )
Normal Daire 4+1 8 – 10 Fiyat : 1000 TL ( Kombi  Temizliği Ücretsiz )
Dublexs Daire 8- 12 Fiyat : 1100 TL ( Kombi Temizliği Ücretsiz )
Tripleks 3 Katlı  8- 15 Fiyat : 1200 TL ( Kombi Temizliği Ücretsiz )

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir