Büyükçekmece Petek Temizleme

Oyunuzu verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Büyükçekmece Petek Temizleme numarası 0212 408 11 15  , 0532 736 48 79 ‘dur. Petek Temizleme Aslında Peteklerin Altı Soğuk Üstü Sıcak İse Peteklerinizin Ömrü Bitmemiş İse Temizleme Yapılma Zamanı Gelmiş Demektir. Bunun İçin Sadece Petek Temizliği Yetmez Kombi Bakımların Olması Gerekir.  Kombi Ve Petek Temizliği Kombi Servislerinden Hizmet Alın. Kombi Ve Petek Temizliği Firması Ararken Mutlaka Kombinizin Tam Bakımları Yapılıyor. Mu Diye Sorun İşlem Sonrası Mutlaka Fatura Ve  Garanti Belgesi İsteyin.

Büyükçekmece Petek Temizleme Petek Temizlik Esnasında Kombi Kapalı Durumda Olmalıdır. Kış Ayında Kombinin Çalışma Süresi Yaz Aylarına Göre Daha Fazla Çalışır Bu Durum Kombinin Bakımları Yapılmalıdır. Yaz Ayında Petekleriniz Isınmaya Başlarsa Yıkanma Sırasında Isınıyorsa Eviniz Sıcak Olmaya Başlar Panik Yapmadan Kombi Servisini Arayın.

Büyükçekmece Petek Temizleme Yaz Aylarında Çok Karşılaşılan Durum Olan Sıcak Su Kullanım Sırasında Sıcak Su Gelmemesi Durumunda Acil Evden Çıkmanız Gerekiyorsa Kombinizi Kış Konumuna Getirin. Bu İşlemi En Fazla 10dk Gibi Kısa Zamanda Olması Lazım Uzun Süreli İşlemlerde Eviniz Çok Sıcak Ve Kombiye Zarar Verir. Uzun Süreli Kullanmadan Acil Kombi Servisini Arayın.

 Büyükçekmece Petek Temizliği Fiyatları Ne Kadardır?

Petek Temizliği , İşlemi Evdeki Peteklerin Sayısına Göre Fiyatlar Değişik Olabilir Büyükçekmece Petek Temizleme Firması Olarak En Uygun Fiyatlarla 2 Yıl Garantili Olarak Hizmet Vermekteyiz

Petek Temizleme net bir cevap vermek için arızanın tespit edilmesi gerekir. Kullanılması düşünülen yedek parçanın kalitesi başta olmak üzere, kombinin ve teknik servisin konumu ve uygulanacak iş gücü de hesaba katılarak fiyat belirlenmelidir. 2022 2023 İstanbul Esenyurt Petek Temizliği ücretleri 500 lira ila 900 lira arasında değişiklik göstermektedir.

Daire Tipi Petek Adedi Petek Temizleme Fiyat Listesi 2023
Stüdyo Daire 1+1 3 Fiyat : 500  TL  ( Kombi Temizliği Ücretsiz )
Küçük Daire 2+1 4 – 5 Fiyat : 700 TL ( Kombi  Temizliği Ücretsiz )
Normal Daire  3+1 6- 7 Fiyat :  800 TL ( Kombi  Temizliği Ücretsiz )
Normal Daire 4+1 8 – 10 Fiyat : 1000 TL ( Kombi  Temizliği Ücretsiz )
Dublexs Daire 8- 12 Fiyat : 1100 TL ( Kombi Temizliği Ücretsiz )
Tripleks 3 Katlı  8- 15 Fiyat : 1200 TL ( Kombi Temizliği Ücretsiz )

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir