Bosch Çağrı Merkezi Numarası 0532 736 48 79 ‘dur. Bosch kombi servisi ve bosch kombi bakımları içinde en yakın servisimizi yönlendirmekteyiz. Avrupa ve anadolu yakasında hizmetimiz mevcut olduğu gibi tüm Türkiye genelinde kombi servisimiz ile hizmetinizdeyiz.

Ülkemizde hatta dünya da bile en çok tercih edilen markalar arasında baş gösteren bosch kombi yetkil servisleri %100 çözüm olanakları, iletişim seçenekleri, eğitimli servisleri, orijinal ürünleri ve kalite standartlarıyla da tanınmaktadır. .

Evinizde veya işyeriniz de kullandığınız bosch markalı kombi cihazınız arıza gösteridği zaman, vakit kaybetmeden bizleri arayarak özel bosch kombi servisi hizmeti alabilirsiniz. Cihazınızda gerçekleşen arıza her ne olursa olsun uzman ekiplerimiz en kısa sürede arızayı çözüme kavuşturacaktır.

bosch kombi servisi

Bosch Yetkili Kombi Servisi

Bosch kombi arızaları hakkında bilgi almak için kombi arızaları sayfamızı ziyaret edebilir ve cihanızıda gerçekleşen muhtemel arıza hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kombi cihazlarındaki yedek parçaların oldukça yüksek maliyetli olması sebebi ile firmamız sizlere revizyon yapılmış garantili ikinci el parça satışı imkanı’ da sunmaktadır. Bu işlem tamamı ile müşteriyi bilgilendirerek yapılmakta olup müşterinin bilgisi dahilinde olmadan revizyon edilmiş parça kullanılmamaktadır.

Revizyon yapılmış parça kullanımını özetleyecek olursak ; kombi cihazlarındaki elektronik kart arızaları meydana geldiği vakit kombi kartı değişimi ortalama maliyeti 300 ila 600 TL arasında değişmektedir. Fakat firmamız sizlere 1 yıl garantili olarak kombi kart tamiri hizmeti sunmaktadır. Mevcut kartınız tamir edilerek yine 1 yıl garantili olarak cihazınız çalışır konuma getirilir. Bu işlem yapıldığı taktirde % 50 ye yakın kazanç sağlamış olursunuz.

Firmamız bosch kombi arıza tespiti ve bosch kombi servisi hizmetlerinin yanı sıra senelik yapılması gereken periyodik bosch kombi bakımı ‘ nı  en uygun fiyat garantisi ile yapmaktadır.

İnternet üzerinden kombi servisi veya herhangi bir servis hizmeti satın almadan önce lütfen servis hizmeti alacağınız firma hakkında detaylı bilgiye sahip olunuz. Web siteleri üzerinde adres ve vergi bilgileri bulunmayan servisleri tercih etmeyiniz

Bosch kombi servisi olarak Türkiye’nin her yerinde kurduğumuz yaygın servis ağımız ile aynı gün içinde hizmet sağlıyoruz. Kombi sıcak su ısınma problemleri , Anakatart ve sıcak su sensör hataları gibi problemlerin onarımını yerinde kesin olarak çözümlemekteyiz.

bosch kombi servisi

Bosch Kombi Nereye Monte Edilmelidir?

Evimizin ısınmasında büyük bir yararı bulunan kombiler monte edilebilecek uygun bir ortama monte edilir. Bu ortamın da titizlikle seçilmesi gerekir. Bilakis kombide bozulmalar meydana gelmesi muhtemel.

 • Kombiniz dışarda bir yere monte edilecekse bunun için şartların olumlaştırılması gerekiyor. Kombinin dışına yalıtım malzemeleri, dolap vb. şeyler takılmalı.
 • Kombiniz asit buharından, patlayıcı maddelerin bulunduğu yerlere, mümkünse ortak kullanım alanlarına (merdiven, koridor…) ve soğuk yerlere monte
 • Monte edilecek duvar ateşe dayanıklı olmalıdır. Yoksa duvarda istenmeyecek olumsuzluklarla karşılaşabiliriz.
 • Kominin kenarlarında en az 10-15 cm boşluk bulunmalıdır. Dar balkona sahip iseniz bu monte işini biraz zorlaştırabilir.
 • Bu işlemlerin hepsi Uzman Bosch yetkili servisleri tarafından yapılmalıdır.

bosch kombi servisi

Bosch kombi montajı nasıl yapılır?

 Peki ama nasıl yapılacak bu işlemler hemen maddeler halinde sıralayalım:

 1. Kombinin nereye monte edileceği kararlaştırılır. Tabii bu aşama önemlidir. Baca borusunun mesafesi ne kadar kısa olursa o kadar iyi olur. Kombi bacasının yukarı doğru kesinlikle eğimli olmamalıdır. Aksi halde yoğunlaşan su kombinin bazı parçalarına ulaşır ve yanma olayı gerçekleşebilir.
 2. Kombiyi taşıyabilmesi için askı, aparatlar ve gerekli malzemeler tedarik edilir. Ardından da belirlenen bölgeye matkap ile monte edilir.
 3. Kombi ile beraber verilen hermetik baca çıkışı için yer açılır. (Şartnamedeki koşullar dikkate alınarak)
 4. Alt bağlantı setleri, sıcak ve soğuk su borularına bağlandıktan sonra tesisata su doldurulur ve su kaçağı varsa tespit edilir.
 5. Su doldurma işlemi gerçekleştirdikten sonra peteklerden hava alma işlemi de mutlaka yapılmalıdır.
 6. Gaz bağlantısı yapmalı ve gaz kaçağı olup olmadığına bakılmalıdır.
 7. Eğer montaj yoğuşmalı kombiye ait ise yoğuşma giderinin olma lazım.
 8. Montaj için gerekli olan su, kalorifer ve doğalgaz tesisatı yok ise gerekli işlemler ekstra fiyat karşılığında gerçekleştirilir.
 9. Ve işlemler müşteri memnuniyeti ile sona erer.

Bosch kombi bakımı yapılmazsa ne olur?

Bosch kombi bakımı yılda en az 1 defa yapılmalıdır. Ayrıca uzmanlar mayıs ve temmuz aylarında yapılan bakımların daha verimli olduğunu açıklamaktadır. Aksi halde olumsuz sonuçlarla karşılaşılabilir. Bunlara ek olarak kendiniz kombi bakımı yapmaya çalışır ve sonucunda arıza oluşur ise bu garanti kapsamına girmemektedir. Bosch kullanıcılarına her yıl 1 defaya mahsus ücretsiz kombi bakımı hakkı sunmaktadır. Peki kombi bakımı yapılmazsa ne olur?

 • Gaz ve elektrik kaçakları meydana gelebilir.
 • Kullanım suyu kirlenebilir.
 • Doğal gaz faturaları daha çok gelir.
 • Kombiden istenile verim sağlanamaz.
 • Eviniz standart sıcaklıkta olmaz.

Bosch Kombi Servisi Kuulanım Ağları

Evlerdeki ihtiyaçları göz önünde bulundurduğumuz zaman, ısınma ve sıcak su ihtiyacı en başta gelenlerdir. Isınma ve sıcak su ile ilgili cihaz üreten firmalar da bunu düşünerek çağın en önemli cihazlarından biri olan kombileri üretmiştir. Bu firmaların en önemlilerinden biri de Bosch’tur. Bosch Türkiye çapında en çok kullanılan markalardan biridir.

Sadece kombi değil, beyaz eşya sektöründe de öncü bir firmadır. Kombiler özellikle kış aylarında evlerde en çok kullanılan cihazlardır. Soğuk kış aylarında ısınma ve sıcak su ihtiyacını gideren gideren bu önemli cihazlar, aşırı kullanımdan veya başka bir sebepten dolayı arıza verebilir. Böyle durumlarda yapacağınız en doğru şey, bu işten anlayan ve bu işi profestonelce yapan bir bakım ve onarım servisinden yardım almak.

Böyle bir servisi nasıl bulacağım diye düşünmeyin. Çünkü yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde, 7×24 hizmet veren çağrı merkezimizden tutun, donanımlı araçlarımıza, profesyonel teknisyenlerimize ve tüm departmanlarımıza kadar her alanda bir numara olmayı başardık. Siz de profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız bize ulaşın.

Türkiye’nin en fazla nüfusuna sahip ve ekonomik açıdan en önemli şehri olan İstanbul, dünyanın da ekonomik anlamda en büyük 34.şehri. Nüfus olarak da Avrupa’nın en kalabalık şehri. Bu kadar fazla nüfusa sahip olmasının nedeni, ekonomiye bağlı olarak çok göç alması. Her geçen yıl dikkate değer bir nüfus artışı olmaktadır. Bu derece  yoğun bir nüfusa ve tüketiciye sah ip olan bir şehrin ihtiyaçları da fazla olur

 bosh kombi servisi

Bosch Kombi  Servisi Tarihçesi

İstanbul en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Bosch markasının en çok kullanıldığı şehir. Bu da inanılmaz derecede servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Bosch marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da servis ihtiyacını doğurur. Biz tüm Türkiye’de hizmet veren özel Bosch kombi servisi olarak İstanbul’da da gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır.

Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Bosch kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.