Baymak Kombi Servisi

Kombi arızanızda size en yakındaki Baymak kombi servisi teknik ekibiyiz. Servis kaydı için 0212 674 75 11 ve 0216 612 55 90 numaralardan aramanız yeterlidir. Baymak kombi modeli farketmeksizin tüm eski yada yeni nesil kombilerde servis ve bakım hizmetimiz vardır.

Baymak kombi Türkiye’nin en gözde firmalarından biridir. Geniş ürün yelpazesi ile hem yurtiçi hem yurtdışına ürün göndermektedir. Isıtma ve soğutma sistemlerinde tercih edilen Baymak marka, ürünleri ile kendini sevdirmiş olup en iyi kombi markaları arasında yer almıştır.

baymak kombi servisi

Kış aylarında insanlara odun ve kömür masrafı bakımından oldukça tasarruf sağlayıp, yazın sıcak suyu kışın ısınma sistemini kolaylaştırıyor. Fakat kombilerin bakım ve onarımı düzenli ve kontrollü bir şekilde takip edilip yapılması gerekiyor. Yaz ve kış ayarlarının değişmesi ile vanalar çeşitli sebeplerle tıkanıyor ve ısınma sisteminde bazı problemlerin çıkmasına yol açıyor. Bu gibi durumlarda baymak kombi servisinden yardım alarak özel servis talebin de bulunabilirsiniz. İstek sorun ve talepler dahilinde firmamız hizmetlerini sunmaktadır.

Baymak Servisi

Baymak marka kombi kullananlar bilir ki, en iyi markalardan biri olarak hem tasarruf açısından hem de uzun süreli olmasından dolayı her daim tercih sebebi olmuştur. Kombinizin sizlere çok daha yüksek performans vermesi ve uzun yıllar sorunsuz kullanım için size düşen görevlerde vardır.

Her şeyde olduğu gibi kombi de düzenli kontrol ve bakım ister. Bakım işlemlerini önemsememek kombiden alacağınız faydayı etkilemektedir. Bazen ufak bir bakımdan kaçmak sizlere yüksek faturalar ile dönüş yapabilir. Maksimum  verim alabilmek ve hem ısınma da hem su sisteminde sorun yaşamamak için düzenli bakım ve kontrolü takip etmek yararlı olacaktır. Uzman kombi servisi yardımı alarak yılda bir defa kombi bakımı yaptırılmalıdır.

Garantili Baymak Kombi Servisi

Kullanmış olduğunuz Baymak marka kombi de üretim kaynaklı oluşan hatalar da garanti  süresi kapsamında hizmet alabilirsiniz. Baymak marka kombimiz Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış olup şartlar dahilinde hizmet verecektir.

Kullanıcı hatasından dolayı arızalanan kombiler ise garanti kapsamına girmek için kullanım şartlarına uygun kullanılmış olması gerekir. Kombinin kullanım şartları kapsamında olması için ; ürünün ilk çalıştırma ve başlatma işleminin servis tarafından olması gerekiyor. Ürünün tahrip edilmesi, ürün fişi ve garanti belgesinin kaybedilmesi ve ürün üzerinde bulunan seri numarasının silinmesi kullanıcı hatası olarak garanti kapsamına girmemektedir. Bu gibi durumlarda servis bakım ücreti garanti kapsamına girmediği için kullanıcı tarafından karşılanmaktadır.

En Yakın Baymak Kombi Servisi

50 yıllık deneyimimiz ile Baymak olarak siz değerli müşterilerimize hızlı ve profesyonel hizmetler ve çözümler sunuyoruz. Günümüzde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmalar arasında olup bir çok hizmet alanında ihtiyaca yönelik hızlı güvenli ve kapsamlı bir  hizmet sunuyoruz. Öncelikle Baymak kombi marka arızası nasıl tamir edilir, ona bakalım.

Baymak marka kombi kullanıcısı iseniz, arıza esnasında öncelikle bazı kontrolleri yapmak gerekir. Örneğin;  gaz vanasının açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Daha sonra tesisat su basıncının 1.5 bar olup olmadığına bakılmalıdır.

Kombinin yeterli su basıncının olmaması arızaya sebebiyet verecektir. Bazı hatalar da vardır ki  kombiyi bir defa resetelemek yeterli gelir. Fakat şansınız her zaman olmayabilir. Bazı elektrik kesintilerinde voltaj dalgalanmaları olur ve kombi arıza verebilir.Bu gibi durumlar da kombiyi kesinti halinde kapatmak ve elektrik gelmesinden kısa bir süre sonra açmak iyi bir önlem olacaktır. Arızaya sebep olan bir başka neden ise soğuk kış havalarında donma sorunudur.

Açık havaya montaj edilmiş kombilerde özellikle bu sorun yaşanmaktadır. Kombinin don korunmasının aktif olup olmadığını kış aylarında zaman zaman kontrol etmek gerekir. Don korunması aktif olmazsa yeterli gaz ve elektrik olmadığı için yanma işlemi olmayacak ve  cihazda donma yaşanacaktır. Kış aylarında bu durumun gözlemlenmesi oldukça önemlidir. Tesisat suyunun kirlenmesi durumunda da Baymak kombiniz arıza verebilir. Filtrelerde tıkanma ve daralma sonucu ısınma sorunu  da yaşayabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisi Aramadan Önce Yapılması Gerekenler

Baymak kombi büyük bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. İnsanlar ısınma ihtiyaçlarını, sıcak su ihtiyaçlarını ve ocak kullanımında doğal gaz kombiyi tercih ediyorlar. Kombi cihazının ise bakımının aksatılmaması gerekiyor.

Kombi satın alan kişilere ilk kurulum esnasında kullanım şekli anlatılıyor ve kullanım kılavuzu veriliyor. Bazı kombilerin ise kullanımı oldukça basit. Her kombi için arıza esnasında arızanın anlaşılması için arıza kodu veriyor. Kombi çalışmaz ise ekranda arıza kodu beliriyor. Arıza kodları nelerdir şimdi birde ona bakalım.

Baymak Kombi Arıza Kodları

 • E01 Gaz beslemesi blokaj hatası (cihazı resetelemek gerekiyor)
 • E02 Emniyet sensor arızası (3 sn basılı tutup cihazı resetleyiniz )
 • E03 Baca termostat arızası  (destek birimini arayınız)
 • E04 Geçici alev kaybı  (servis destek birimini arayınız)
 • E05 Isıtma devresi arızası (servis destek birimini arayınız )
 • E06 kullanım suyu NTC arızası (servis gerekli )
 • E10 düşük su basıncı (1,5 -2 arası olması gerekli)
 • E25 Min. Sıcaklık uyarısı  ( servis destek birimini arayınız)
 • E35 Alev oluşumu arızası (2 sn. basılı tutun resetleyin )
 • E80 Devresel kontrol sistemi arızası (servis destek birimini arayınız)
 • E97 Yanlış enerji beslemesi frekansı (frekans değeri kontrolü )
 • E98 Ana kontrol panosu elektriksel  arıza (destek birimini arayınız)

Arıza kodları bu şekildedir. Bu arıza kodları ile arızayı tespit edebilir ve size en yakın şubeyi arayarak yetkili servislerden yardım alabilirsiniz. Baymak kombi servisi çağırmadan neler yapılabilir? Arızayı anlamak ve gidermek mümkün mü? Evde kullanıcı neler yapabilir?  Basit bir arıza için servisi çağırmak ne kadar gereklidir ?

Şimdi arıza esnasında servis çağırmadan durumu kontrol altına alabilir miyiz? ona bakalım. İlk olarak gaz vanasını kontrol edelim ve elektrik aksamında bir sorun var mı ona bakalım. Daha sonra kombinin açık ‘’on ‘’ ‘’of’’ olup olmadığını kontrol edelim. Son olarak reset tuşuna basalım ve tekrar çalışıp çalışmadığına bakalım.

Baymak Kombi Yetkili Servis

Baymak Kombi Yetkili Servis

Evde yapılabilecek bu işlemlerden sonra olumlu yanıt alamıyorsanız Baymak yetkili servisi arayı hizmet talep edebilirsiniz.Firmamıza ulaşarak hızlı güvenilir ve profesyonel ekibimizden yararlanabilirsiniz. Kombi cihazları oldukça hassas ve maliyeti yüksektir. Doğru ve zamanında doğru yerden hizmet almak sizleri  yüksek maliyetten kurtaracaktır.

Baymak Kombi Tamircisi

Baymak Kombi Tamircisi

Baymak iklimlendirme sektöründe Avrupa’nın önde gelen ilk üç sektörü arasında yer almaktadır. 50 yılı aşkın köklü bir geçmişi vardır. 60.000 metrekare alan üzerine kurulmuş olup  Baymak İstanbul Tepeören’de yer almaktadır. Türkiye’nin ünlü ve önde gelen markasıdır. Ve 1000’e yakın bayisi bulunmaktadır. 2100 ve üzeri satış noktası olmakla birlikte  1500’ün üzerinde teknik elemanı bulunmaktadır.

Baymak 2013 yılından bu yana hizmet vermektedir. Etkin sağlam ve profesyonel çalışanı ile her daim müşterilerinin yanındadır. Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.

Baymak kombi servisi her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Kombi ilk kurulumunu özenle yapıp müşteriyi bilgilendirip olası bir sorun karşısında ne yapacağını dikkat ve özveriyle aktarmıştır.

Baymak Kombi Servis Tel

Acil durumlarda sizlere en kısa sürede ulaşabilecek yaygın servis ağına sahip firmayız. 0212 674 75 11 ve 0216 612 55 90 çağrı merkezi üzerinden hemen baymak servis kaydınızı oluşturun.

Baymak aynı zamanda Çin’den Urugua’ya kadar 65 ülkeye geniş ürün yelpazesi ile  ihracat yapmaktadır. Genç ve tecrübeli kadrosuyla hem teknik serviste hem de pazarlamada en iyiler arasındadır. Türkiye’nin her yerinden Baymak kombi servisi hizmeti almak için size en yakın bayiyi arayıp gerek teknik servis gerekse teknik hizmet gibi her  konuda yardım alabilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla baymak ailesi her zaman sizlerin yanındadır.

Avrupa Yakası Baymak Kombi Servisi

Arnavutköy Baymak Servisi Avcılar Baymak Servisi Bağcılar Baymak Servisi
Bahçelievler Baymak Servisi Bakırköy Baymak Servisi Başakşehir Baymak Servisi
Bayrampaşa Baymak Servisi Beşiktaş Baymak Servisi Beylikdüzü Baymak Servisi
Beşiktaş Baymak Servisi Beyoğlu Baymak Servisi Büyükçekmece Baymak Servisi
Çatalca Baymak Servisi Esenler Baymak Servisi Eyüp Baymak Servisi
Fatih Baymak Servisi Gaziosmanpaşa Baymak Servisi Güngören Baymak Servisi
Kağıthane Baymak Servisi Küçükçekmece Baymak Servisi Sarıyer Baymak Servisi
Silivri Baymak Servisi Sultangazi Baymak Servisi Şişli Baymak Servisi
Zeytinburnu Baymak Servisi Taksim Baymak Servisi Şirinevler Baymak Servisi
Sefaköy Baymak Servisi Bahçeşehir Baymak Servisi Topkapı Baymak Servisi

Anadolu Yakası Baymak Kombi Servisi

Anadolu yakasında servis bölgelerimizin listesini altta bulabilirsiniz. Sizde bu semt veya ilçelerde oturuyorsanız servis merkezimizi arayın. Çünkü bu bölgelere yakın her gün yakındaki bir servis aracımız mutlaka vardır.

Adalar Baymak Servisi Ataşehir Baymak Servisi Beykoz Baymak Servisi
Çekmeköy Baymak Servisi Kadıköy Baymak Servisi Kartal Baymak Servisi
Maltepe Baymak Servisi Pendik Baymak Servisi Sancaktepe Baymak Servisi
Sultanbeyli Baymak Servisi Şile Baymak Servisi Tuzla Baymak Servisi
Ümraniye Baymak Servisi Üsküdar Baymak Servisi Bostancı Baymak Servisi
Kurtköy Baymak Servisi Darıca Baymak Servisi Küçükyalı Baymak Servisi
Göztepe Baymak Servisi Bulgurlu Baymak Servisi Fikirtepe Baymak Servisi
Kayışdağı Baymak Servisi Suadiye Baymak Servisi Acarlar Baymak Servisi
Dudullu Baymak Servisi Acıbadem Baymak Servisi Koşuyolu Baymak Servisi
Altunizade Baymak Servisi Çengelköy Baymak Servisi Samandıra Baymak Servisi

Baymak kombi servisi 7/24 servis kayıt için bize ulaşın