kombi servis

Arnavutköy Kombi Servisi

Oyunuzu verin
[Toplam: 19 Ortalama: 4.9]

İstanbul Arnavutköy kombi servisi numarası 0212 408 11 15  , 0532 736 48 79 ‘dur.  Arıza ve bakım kapsamında her türlü hizmeti profesyonel olarak sunmaktadır. Konforlu bir kullanım için kombilerin yılda en az bir kere bakımı gerekir. Kombi servislerinin görevi; kaliteli işçilik ve uzman kadro ile enerjinin daha verimli kullanılması, yetersiz ısınma ve gaz tasarrufu gibi durumlarda hizmet vermektir. Müşterilerimize kombi bakım ve servis konusunda her türlü desteği garantili hizmet dâhilinde sunuyoruz.

Arnavutköy Kombi Servisi  Kombinizin Düzenli Çalışması İçin Aslında Dikkat Etmemiz Gereken Bir Kaç Konu Var Birde Bizim Dışında Gelişen Olaylar Var Bunlardan Elektrik Kesintileri Ani Elektrik Kesilmesi Ve Ani Gelmesinde Yapılacak İlk Olarak Kombinizi Kapatın Ve Elektrik Gelene Kadar Beklemek Elektrik Geldi En Az 15 Dakika Bekleyelim Ondan Sonra Kombimizi Açalım. Arnavutköy Kombi Servisi Şimdi Aklınıza Kim Kapatacak Açacak Kim Bakacak Bende Diyorum Kombi Bozulacak Evde Yokum Dediniz Ne Yapmalıyım Evden Uzun Süreli Gidişlerde Mutlaka Kombiyi Kapatalım Ama En Güzelli  Kombimize Elektrik Korucu Kullanalım Regülatör Çok Önemli Mutlaka Kullanalım Kombinizin Uzun Ömürlü Olması İçin Kombi Bakımlarını Yaptırın En Az Yılda Bir Olmalıdır. Arnavutköy Kombi Servisi Aslında Evimizdeki Kombi Ne Kadar Kıymetli Olduğunu Bozulunca Daha İyi Anlıyoruz. Bunun İçin Mutlaka Bakımlarını Yaptırın .

Arnavutköy Kombi Servisi Kış Öncesi Petek Temizliği Nasıl Yapılır Evde Petek Temizliği Nasıl Yaparım. Öncelikle Yapılması Gereken Püf  Noktaları Konuşalım. Peteklerimizin Altı Soğuk Üstü Sıcak İse Mutlaka Şunları Yapalım Peteklerin Havasını Alalım.  Bu İşlem İçin Bir Adet Purjör Anahtarı Olmalıdır Peteklerin Havasını Alırken Yanınızda Mutlaka Maşrafa Veya Pet Şişeyi Kesin.  Kova Haline Getirin Kombinizin Suyu Eksilecek Ve İlave Yapmayı Unutmayın. Bu İşlem Sonrası Petekleriniz Çalışmıyorsa Kombi Ve Petekleri Temizletin Sadece Petek Temizliği Kombiye  Zarar Verir Unutmayın . Peteklerde Piyasada İlaçlı Diye Kombinin Bozulduğunu Duymuşsunuzdur Biz Diyoruz Mutlaka Bu İşlemleri Kombi Yetkili Servisden Hizmet Alın.

İstanbul Arnavutköy kombi servisi

İstanbul Arnavutköy Kombi Arızasına İlk Müdahale Nasıl Yapılır?

Soğuk kış günlerinde ısınma ihtiyacını karşılayan kombiler, kimi zaman arıza yaparak keyfinizi kaçırabiliyor. Böylesi durumlarda panik yapmadan, doğru adım atarak kısa sürede çözüme ulaşmak mümkün. Kombi arızasına nasıl müdahale edilir bilmiyorsanız, öncelikle nasıl bir arıza verdiğini tam olarak ifade etmelisiniz.

Genel olarak kombiler arızalandığı zaman ekranında arıza kodu yanıp sönmeye başlar. Bu kod için internet üzerinden araştırma yaparak arızanın nedenini öğrenmeniz mümkün. Eğer sizin müdahale edebileceğiniz bir durum değilse, daha fazla vakit kaybetmeden İstanbul Arnavutköy  kombi bakım servisi ile iletişime geçmeniz gerekir. Aksi halde soğukla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

Kombi arızasının tespit edilebilmesi için gelen teknik servis, uzman ekibi ve teknik araçları ile gerekli işlemleri yapacaktır.

İstanbul Arnavutköy kombi servis

 Kombi tamiri yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Kombi arızası ile karşılaşmanız durumunda alanında uzman kombi teknik servisi tarafından hizmet alınmalıdır. Teknik servisin güvenilir ve köklü firmalardan olması alacağınız hizmet kalitesi için önem taşır. Değişmesi gereken parça söz konusu olduğunda, kaliteli ve garantili kombi yedek parçası ile değişimi yapılarak uzun süre kullanım olanağı sağlar. Arıza tespitinin yapılmasının ardından en kısa sürede çalışır hale getirilecektir. Kimi zaman ev ortamında tamiri mümkün olmayan kombi, ofise götürülerek arıza tespiti ve onarımı gerekebilir.

Kombi neden arıza yapar?

Kombi arızaları ve nedenleri özellikle kış aylarında en çok merak edilen sorular arasında yer alır. Kombilerde genellikle arıza sonrası ekranda ilgili kod bildirimi gösterir. Bu kodlar yardımı ile arızanın giderilmesi için bir yol haritası çizilir.

Sıkça karşılaşılan kombi arıza nedenlerini maddeleyecek olursak:

 • Kurulum hataları ve sıva altı tesisat hataları sonrasında ısınma sorunları ortaya çıkabilir.
 • Tesisata gelen su basıncının yetersiz olması
 • Kullanıcıdan kaynaklı hatalar
 • Kombinin gaz vanası kapalı iken çalıştırılması
 • Kombinin kış aylarında yaz modunda çalıştırılması
 • Elektrik akımından kaynaklı voltaj dalgalanmaları ya da sık gerçekleşen elektrik kesintileri
 • Aşırı soğuk havalarda don yaşanması.
 • Baca sistemi hermetik olan kombilerde tozlanma meydana gelmesi.
 • Kombi tesisat suyunun kirlenmesi

İstanbul Arnavutköy Kombi Tamiri Fiyatları Ne Kadardır?

Kombi tamir fiyatları, kombide mevcut arızanın durumuna göre değişmektedir. Arızaların bir kısmı yedek parça gerek duyulmadan tamir edilir. Fakat bazı durumlarda yedek parça ihtiyacı doğar ve uzun süreli bir çalışma gerektirir. Bu yüzden yedek parça temini ve daha fazla iş gücü gerektiren durumlarda maliyet de artar.

Kombi tamir ücretleri adına net bir cevap vermek için arızanın tespit edilmesi gerekir. Kullanılması düşünülen yedek parçanın kalitesi başta olmak üzere, kombinin ve teknik servisin konumu ve uygulanacak iş gücü de hesaba katılarak fiyat belirlenmelidir. 2022 2023 İstanbul Arnavutköy kombi tamir ücretleri 150 lira ila 900 lira arasında değişiklik göstermektedir.

İstanbul Arnavutköy kombi servisi

İstanbul Arnavutköy Kombi Bakım Ücretleri Ne Kadardır?

Kombi bakımlarının önemini bilen kullanıcılar, kombi bakım ücretleri ne kadar sorusunun yanıtını da merak ediyor doğal olarak. Bu konuda verilen hizmetin detayı fiyatları da etkilemektedir. Kombinin temizlenmesi, gerekli bakımlarının yapılması konusunda yapılacak işlemler esas alınır. Kombinin markası, evin m2’si ve evdeki petek sayısı da kombi bakım fiyatları için esas alınan unsurlardandır.

Bütçenizi sarsmadan yıllık bakım için araştırdığınız uygun 2022 2023 İstanbul Arnavutköy kombi bakım ücretleri konusunda detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Arnavutköy kombi bakımı ve kombi bakımlarında en uygun fiyat tarifesi uygulamaktadır. 2023 en iyi İstanbul Arnavutköy kombi bakımı servisi için bize hemen ulaşın.

İstanbul’un 39 ilçesinde hizmetlerini devam ettiren Arnavutköy  kombi servisine kombinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Kombinizde arıza, bakım, onarım, montaj, servis vb. tüm ihtiyaçlarınız için Arnavutköy Kombi servisi hizmetinizde. Kombi deyince akla ilk gelenlerden bir tanesi olan Fatih kombi servisi en ileri teknolojileri, güler yüzlü personelleri ve alanında uzman ekipler ile siz değerli kullanıcılar için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Arnavutköy Kombi Tamiri

Tüm marka kombilere hizmet veren Arnavutköy Kombi servisi kombinizde arıza veya bakım yapılması gerektiği durumlarda imdadınıza yetişmektedir. Yıllardır vermiş olduğu hizmet, profesyonel ekipleri ve teknolojik ürünleri sizin için Arnavutköy ’de. İletişim numaralarından Arnavutköy Kombi Servisi’ne ulaşabilirsiniz.

adalar kombi servisi

Arnavutköy Kombi Bakımı

Kombi bakımın yapılması gerekliliğinin genel 2 tane sebebi vardır. Bunlar: kombinin daha verimli yanması sağlamak ve kombinin kullanım ömrünün uzamasına destek olmaktır.

Kombinin bakımını yaptırmak için kış mevsimini, yağmur ve kar yağmasını, havaların soğumasını beklemeyin. Uzmanlar özellikle yaz aylarında ve yaz aylarının sonunda yapılan kombi bakımının daha verimli olacağını bizlere bildirmektedir.

Arnavutköy Kombi Servisi, her zaman kombi bakım ihtiyaçlarınız için sizlere destek olmaktadır. 7/24 iletişim numaralarından Arnavutköy Kombi Servisine ulaşabilirsiniz ve ekipler en kısa zamanda sizlerle iletişime geçecektir.

Peki Arnavutköy Kombi Servisi, kombi bakım işlemini nasıl gerçekleştirmektedir?

 • İlk olarak kombi sıcak su ve kaloriferlerin ısıları kontrol edilir.
 • Kombinin su sızdırmazlığına bakılır.
 • Kombini açılma işlemi gerçekleşir ve ardından kontrolü sağlanır. Eğer aşırı bir kirlenme, tozlanma vs. varsa temizleme işlemi yapılır.
 • Kombideki elektrik hatlar, noktalar vb. yerler kontrol edilir.
 • Kombi bacasının fanı kontrol edilir ve ardından temizlenir.
 • Sonra da kombinin içerisindeki su tamamen boşaltılır.
 • Genleşme tank hava ölçüm işlemi yapılır. Az çıkar ise hava basılır.
 • Brülor temizlenir.
 • Yanma haznesi de temizlenir.
 • Ateşleme iyonizasyon elektrodunun kontrolü sağlanır ve temizlenir.
 • Üç yollu vana sökülür, temizlenir ve tekrardan takılır.
 • Gaz ayarları yapılır.
 • Kalorifer filtresi de sökülür, temizlenir ve ardından yerine takılır.
 • Müşterini onayı çerçevesinde yedek parçalar vs. ek ödemeye tabi tutulur.
 • Kombiye tekrardan su ekleme işlemi yapılır. Bar seviyesi de yükseltilir. (1.5 tavsiye edilmektedir.)
 • Cihaz kullanıcı akabinde çalıştırılır ve bir sorun olmadığı onaylanır.
 • Kullanıcıya güvenli bir şekilde kombi teslim edilir.

adalar kombi servisi

Arnavutköy Kombi Bakımı Neden Aksatılmamalıdır?

 • Daha fazla doğal gaz tüketimine sebep olur. Bu da fatura miktarınıza yansır.
 • Kombiden alınan verim minimum düzeye iner.
 • Kombi daha kısa sürede arızalanır, ömrü kısalır.
 • Aniden ortaya çıkan bozulmalar sizin cebinizi daha çok yakar.
 • Yaşadığınız ortam verimli ısınmaz. Bu da sağlığınız açısından ciddi bir risk oluşturur.

 

İstanbul Arnavutköy Kombi Arıza Kodları

Ariston 101 Arıza Kodu :  Kombinin aşırı ısınma olduğunun göstergesidir. Kombi derecesi 90 derece ve üstüne çıktığında bu hata ile karşılaşılmaktadır. Çözümü sirkülasyon pompası arızasından kaynaklanmakta yahut kombinin filtresi tıkalı olduğundan bu sorun ile karşılaşılmaktadır. Cihazın soğuması kombinin geçici olarak yeniden çalışmasına bu kodun kombi ekranından geçici olarak kaybolmasına olanak sağlar.

Ariston 103- 104 – 105 – 106 – 107  Arıza Kodu : Kombinin içerisinde sirkülasyon pompasının yetersiz olduğunun göstergedir. Çözümü için kombi sirkülasyon pompası değiştirilmelidir. Ayrıca sorunun kalıcı çözümü için kombi petek tesisatı ve kombi filtresi de temizlenerek arındırılmalıdır.

Ariston 110 Arıza Kodu : Kombi ısıtma Ntc sensöründe hata olduğunun göstergesidir. Sorunun çözümü için Ntc sıcak su sensörünün değiştirilmesi gerekir. Ntc sensörü genellikle oksitlenme yaptığından işlevini yitirir.

Ariston 112 Arıza Kodu : Isıtma su su dönüş boru tesisatı üzerinde bulunan ısı sensörün’de bulunan parçanın arızalandığına işaret etmektedir. Kısa devre problemlerinde bu hata ile sıklıkla karşılaşılmaktadır.

Ariston 114 Arıza Kodu : Kombinin dışarısında bulunan sensörlerin birinde kısa devre sorunu olduğunun göstergesidir. Çözümü için sensörün değiştirilmesi yeterli olacaktır.

Ariston 116 Arıza Kodu : Yerden ısıtma termostatındaki arızanın habercisidir. Isı termostatı içerisindeki devrelerde kısa devre olduğundan bu sorun ile karşılaşılmaktadır. Çözümü için termostat kontrol edilmelidir.

Ariston 1P1 – 1P2 – 1P3 Arıza Kodu : Akış sensörü, sirkülasyon pompası ve atık su boşaltım sistemlerinin arıza olduğunu bildiren hata kodudur.

Arıza Kodu 201: Kombi Ntc Sensörünün kısa devre yaptığını gösteren arıza kodudur.

Arıza Kodu 202: Kombi su tankındaki su seviyesinin yetersiz olduğu yada tamamen bittiğini gösteren hata kodudur.

Arıza Kodu 203: Kombi anakart anahtarları ile sensörü arasındaki ilişi nedeni ile çıkan kısa devre sonrası oluşan arıza hata kodudur.

Arıza Kodu 204: Güneş kollektörünün içinde bulunan devrelerde kısa devre olması ile birlikte ekranda çıkan hata kodudur.

Arıza Kodu 205: Kombi su kaçağının çıkarttığı güneş kallektörüne su kaçması nedeni ile oluşan hata arıza kodudur.

Arıza Kodu 207: Güneş manifoldu üzerindeki algılama sensörüne bağlı aşırı ısınma sorunu olduğunun habercisidir.

Arıza Kodu 208: Kombi manifoldunun hava şartlarına bağlı olarak donma riski olduğunu gösteren arıza kodudur. Sıcak su ile kombi kendine getirilerek su yardımı ile sorun çözümlenir.

Arıza Kodu 209: Kombi boyler sisteminin aşırı ısındığını gösteren hata kodudur.

Arıza Kodu 301: Kombi eprom üzerindeki ekran hatası arıza kodudur.

Arıza Kodu 302: Kombi GP ile GIU arasında bulunan haberleşme iletişim problemidir.

Arıza Kodu 303: Kombi kartından kaynaklanan PCB Arızasıdır. Anakartın tamir edilmesi yada değişmesi gerekir.

Arıza Kodu 305: Kombi anakart PCB arıza kodu olarak tanımlanır. Resetlendiğinde çoğu kez çözüm sağlanır.

Arıza Kodu 401: Anakartla ilgili bir hata kodudur. Modem ve Bus veri yolları arasında oluşan iletişim hatası nedeniyle kombinizin ekranında belirmektedir.

Arıza Kodu 402: Kombinizle ilgili bir diğer anakart sorununu ifade etmektedir. GPRS ve GSM ‘den kaynaklanan bir hatadır.

Arıza Kodu 403: Anakart sim modem arıza kodudur.

Arıza Kodu 404: Kombi modemi ve anakartı arasında iletişim problemlerini gösteren arıza kodudur.

Arıza Kodu 405 – 406: Kombi Anakart üzerinde çıkan ve resetlendiğinde düzelen hata kodudur.

Arıza Kodu 407: Kombinizde bulunan oda sensörünün çeşitli nedenlerden ötürü arıza vermesi veya kısa devre yapmasını anlatan bir arıza türüdür. Bu gibi arıza kodlarında kullanıcı müdahale etmeden servisten yardım almalıdır. Aksi takdirde kombi büyük zararlara uğrayabilir.

Arıza Kodu 501: Kombi ateşleme sistemi yetersizlik aızası hata kodudur.

Arıza Kodu 502: Gaz valfinin kapalı olduğuna işaret eden hata arıza kodudur.

Arıza Kodu 5P3: Kombi çalışırken anidem ateşin kesilmesiyle beraber ekranda çıkan arıza hata kodudur.

Arıza Kodu 601 – 602: Bacalı kombilerde bulunan termostatın devre dışı olduğunu bildiren arıza kodudur.

Arıza Kodu 607: Kombinizin diferansiyel basınç anahtarının kontağı ateşlemeden önce açık olduğunu bildiren bir arıza türüdür.

Ariston 6p1 Arıza Kodu : Kombi diferansiyel hava basınç anahtarı tarafında kapsam problemlerinin meydana geldiğini veya kapsamanın geciktiğinden dolayı bu hatayı bildiren bir arıza kodudur.

Ariston 6P2 Arıza Kodu : Kombi çalışırken brülör yanma odalarının diferansiyel hava basınç arızası göstergesidir.

Ariston 701 Arıza Kodu : Kombinin 2. bölgesinde diyafram üzerindeki dönüş sensörü hata bildirim kodudur.

Ariston 702 Arıza Kodu: Kombi ısıtıcı dönüş sensörleri’nin oksitlendiğinden dolayı arızalandığını gösterir

Arıza Kodu 703: Kombinizin 3. Bölge kısmında ısıtma çıkış sensöründe hata meydana geldiğini belirtir.

Arıza Kodu 704: 3. Bölgede ısıtma dönüş sensörünün herhangi bir arızadan dolayı çalışmadığını belirtir.

Arıza Kodu 705: Kombinizin hidrolik seperatör sensöründe arıza meydana geldiğini belirten arıza kodudur.

Arıza Kodu 706: Bölge 2’de normalden fazla ısınma olduğunu dile getiren bir arıza türüdür.

Arıza Kodu 707: Bölge 3’de normal değerlere göre oldukça yüksek bir ısınma meydana geldiğini kullanıcıya bildiren arıza kodudur.

Bu gibi arıza kodları kombinizin beyni olan anakartında çeşitli sıkıntılara neden olabilir. Bu durum size çok pahalıya patlayabilir. Fazla maliyetlerden ve uzun uğraşlı sorunlardan kurtulmak istiyorsanız, kombinizin elektronik ve mekanik sorunları ile ilgili hemen kombi servisine başvurmanız önerilmektedir. Aksi takdirde hem cebiniz hem de emeğiniz sırf kendi çabalarınız yüzünden hiç olabilir.

İstanbul Arnavutköy kombi tamiri

İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde hizmet veren Arnavutköy Kombi Servisi, güler yüzlü personelleri, 7 gün 24 saat iletişim imkanları ve hızlı çözüm yolu garantisi ile siz kıymetli kullanıcılara hizmet sunmaktadır. Doğal gaz deyince akla hemen temiz olması gelir. Hem doğa için hem de bireysellik için tercih edilen doğal gaz ülkemizde de oldukça fazla kullanılmaktadır. İnsanlar yeni evlere taşınır iken doğal gazlı olmasına bu denli önem vermektedirler.

Güvenilir Arnavutköy Kombi Servisi

Güvenilir ve alanında en uzman, deneyimli ekipleri ile size en uygun şekilde hizmet veren Arnavutköy kombi servisi yaptığı tüm işlemleri kalite kontrolleri çevresinde yapmaktadır. Kombinizin bozulduğunu ya da bakımının yapılması gerektiğini düşünüyor iseniz hemen Arnavutköy kombi servisi ile iletişime geçiniz. Ekipler de isteğiniz doğrultusunda sizlere en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunacağından gözünüz kapalı bir şekilde emin olabilirsiniz.

Kombi çalışmazsa ne yapmalıyım?

Bu durumda tabii ki de Arnavutköy Kombi Servisini çağırmalısınız. Eğer ek olarak masraf çıkarmak istemez ve kendiniz temel adımları yapmak isterseniz yapabilirsiniz. Ama bunların dışına kesinlikle çıkmamalısınız. Eğer daha detaylı kontrol yapmaya kalkışırsanız kombinizde istenilmeyecek arızaların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilirsiniz. Bu da daha fazla maliyet anlamına gelmektedir. Peki temel adımlar nelerdir, nasıl yapılır hemen maddeler halinde sıralayalım.

 • İlk olarak dairede suyun, gazın ve elektriğin olduğunu kontrol ediniz.
 • Zaten gaz yok ise çalışmasının mümkünatı yoktur.
 • Sular yok ise de kombide bulunan su kadar çalışır.
 • Elektrik yoksa da aynı şekilde gaz faktörü gibi çalışmayı durdur.
 • Eğer her şey varsa suyun basıncı kontrol edilmelidir. Düşük ise de su ilave edilmelidir.

Bu temel adımların hepsini uyguladıktan sonra yine de kombiniz çalışmıyor ise Arnavutköy kombi servisi ile iletişim geçiniz ve yaşamış olduğumuz problemi temsilciye aktarmalısınız.

Kombi donarsa ne yapmalıyım?

Kombiniz dışarıda bir bölgede takılıysa, buna ek olarak dolap vb. içinde değil ise ve iklimi sert (soğuk) olan bir yerde yaşıyor iseniz maalesef kombinizin tesisat borularının donma olasılığı yüksek. Hemen Arnavutköy kombi servisi ile iletişime geçmelisiniz. Şöyle bir bilgi daha aktarmalıyız ki bu durumun çözülme olasılığı diğer arızalara nazaran daha zordur.  Bunun sebebi donmadan kaynaklanmaktadır. Donmanın çözülmesini beklemez isek başka arızalara neden olabiliriz. Bunun da tek çözüm yolu havaların ısınmasını beklemektir. Bu durumu yaşadığınızda bir daha kesinlikle yaşamak istemezsiniz. Bu yüzden de gereken tüm tedbirleri almak durumda kalırsınız. Daha detaylı bilgi için Arnavutköy kombi servisi ile iletişime geçiniz.

İstanbul Arnavutköy Kombi Servisi Verilen Hizmetler

İstanbul Arnavutköy kombi çalışıyor ısıtmıyor
–  İstanbul Arnavutköy kombi sıcak su akmıyor (vermiyor)
– İstanbul Arnavutköy petekler ısınmıyor
–  İstanbul Arnavutköy kombi sıcak su az veriyor
 –İstanbul Arnavutköy kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
İstanbul Arnavutköy kombi su akıtıyor (damlatıyor)
İstanbul Arnavutköy kombi su dolmuyor
İstanbul Arnavutköy kombi doldurma musluğu dönmüyor
–  İstanbul Arnavutköy kombi patlamalı çalışıyor
İstanbul Arnavutköy peteklerin üstü sıcak altı soğuk
İstanbul Arnavutköy petekler ısınmıyor
İstanbul Arnavutköy petekler çalışmıyor
İstanbul Arnavutköy kombi su kaçırıyor
İstanbul Arnavutköy Kombi ses yapıyor
–  İstanbul Arnavutköy kombi çalışıyor sonra duruyor
İstanbul Arnavutköy kombi error veriyor
–  İstanbul Arnavutköy kombi arıza kodları
–  İstanbul Arnavutköy kombi ateşleme yapmıyor
İstanbul Arnavutköy Kombi su basıncı devamlı düşüyor
İstanbul Arnavutköy sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
İstanbul Arnavutköy kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
İstanbul Arnavutköy kombiden sıcak su gelmiyor
İstanbul Arnavutköy kombi kırmızı ışık yanıyor
İstanbul Arnavutköy kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
İstanbul Arnavutköy kombi pat pat ses yapıyor
İstanbul Arnavutköy üç yollu vana arızası
–  İstanbul Arnavutköy doldurma musluğu arızaı
İstanbul Arnavutköy fan motoru arızası
İstanbul Arnavutköy anakart arızası (eletronik)
–  İstanbul Arnavutköy  plakalı eşenjör arızası
–  İstanbul Arnavutköy step motoru arızası
İstanbul Arnavutköy kombi kart tamiri
İstanbul Arnavutköy kombi tamircisi
–  İstanbul Arnavutköy 7/24 kombi servis
İstanbul Arnavutköy kombi tamircisi
İstanbul Arnavutköy kombi servisleri
İstanbul Arnavutköy kombi sıcak su ayarı
İstanbul Arnavutköy kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
İstanbul Arnavutköy kombiye elektirik gelmiyor
İstanbul Arnavutköy kombi şartel attırıyor
–  İstanbul Arnavutköy kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
İstanbul Arnavutköy kombi petekleri az ısıtıyor
–  İstanbul Arnavutköy kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
İstanbul Arnavutköy kombi yedek parça
–  İstanbul Arnavutköy kombi arıza kodları
–  İstanbul Arnavutköy Fan motoru çalışmıyor
–  İstanbul Arnavutköy Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
–  İstanbul Arnavutköy Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
–  İstanbul Arnavutköy Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
–  İstanbul Arnavutköy Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
İstanbul Arnavutköy  Kombi Fan Motoru temizliği
–  İstanbul Arnavutköy Kombi fan motoru ne ise Yarar

3 Yorum

 • Erdi uçar

  Arnavutköy’deki Evimdeki Kombi bozuldu Arnavutköy kombi servisini aradım çok kısa zaman içinde Geldiler çok hesaplı fiyata mal oldu

 • Mine kutlu

  Evimizde kombi bozuldu firmayı aradık çok kısa zaman içinde Geldiler çok hesaplı fiyata yaptılar çok teşekkür ederim

 • erdem şanlı

  arnavutköy kombi servisini teşekkür ederiz

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir